Koce na indywidualne zamówienie

___

Trwały i widoczny logotyp identyfikujący Twoją markę

Wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby i wymagania, dlatego też poszerzyliśmy swoją ofertę o koce na indywidualne zamówienie. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć koc spełniający wszystkie Państwa wymogi, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie. Są to idealne artykuły promocyjne podczas wielu imprez plenerowych, pikników, czy też różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych. Są one także oryginalnym i przyciągającym uwagę pomysłem na reklamę danej marki. Można na nich umieścić logotyp, który będzie nie tylko trwały, ale również widoczny, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia marketingowego. Podarunek w postaci koca jest więc doskonałym prezentem dla wszystkich ważnych klientów.

Jesteśmy doświadczonym producentem koców na indywidualne zamówienie tworzących gadżety reklamowe od wielu lat. Wiemy, jak ważna jest trwałość oraz jakość użytych podczas produkcji materiałów, dlatego też możemy zagwarantować Państwu, że każdy zakupiony na naszej stronie produkt będzie spełniał wszystkie Państwa wymogi. Każdorazowo dbamy o najmniejsze nawet detale, dzięki czemu, finalnie, nasi Klienci otrzymują produkty z najwyższej półki.

Jesteśmy producentem koców na indywidualne zamówienie

Jeżeli poszukują Państwo firmy zajmującej się produkcją koców na indywidualne zamówienie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Warto mieć na uwadze to, że koce są doskonałym nośnikiem dla nazwy i logotypu firmy. Razem z nami mogą więc Państwo wykreować idealny gadżet reklamowy – niepowtarzalny, przyjemny w dotyku koc. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że gadżet ten będzie mógł być wykorzystywany w wielu sytuacjach.

Jeśli poszukują Państwo trwałych i solidnych koców na indywidualne zamówienie zapraszamy do zakupów. Każdy produkt dostępny na naszej stronie internetowej cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, dzięki czemu wszyscy Klienci otrzymują pewność nabycia produktu z najwyższej półki. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt oraz wizualizacje komputerowe koców wraz z opakowaniem. Zapraszamy więc do składania zapytań ofertowych, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Biuro Handlowe

AL. 29 Listopada 94/C,
31-406 Kraków
tel.kom: 508-228-261, 533-307-873
mail: [email protected]

Agnieszka Purcha

tel.kom: 508-228-261
mail: [email protected]

Dział graficzny

mail: [email protected]

Pure Design

NIP: 676-206-23-79